KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16636249
nr 1663 6249
Masimiliano Luseti, Signerad, Hamnmotiv. Olja på pannå, 39x79 cm, yttermått inklusive ram: 51x91 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 2 december 2024
kl 18:58:46
100 kr
150 kr
150 kr